Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Logo Sceny STA na białym tle czarny okrąg z białym napisem STA.

Maraton filmowy: Speed Love & Slow Love

2020-10-04 ( niedziela )
19:00
Scena STA, Ratajczaka 18

,,Speed Love" to fabuła z Poznaniem w tle.Jedna szybka randka (ang. speed dating), czyli krótka chwila w której musisz pokazać się z jak najlepszej strony, bo przecież na intymność nie ma już czasu. Szaleńcze tempo wcisnęło się nawet w poszukiwanie bliższych relacji pomiędzy dwójką ludzi i stało się wartością samą w sobie. Jedna randka, poznańska restauracja, cztery wyjątkowe pary i cała masa perypetii, które czekają tuż za rogiem. Ile się może stać w tak krótkim czasie? Niespotykane dotąd wydarzenie w Poznaniu. Film z udziałem studentów studia aktorskiego STA i gwiazdorską obsadą. Nie czekaj, gwarantujemy, że w "Speed Love" zakochasz się od razu!

scenariusz: Marek Domagała

reżyseria: Rafał Jerzak, Marek Domagała

obsada: Studenci Studia Aktorskiego STA, Katarzyna Bujakiewicz, Beata Kawka, Mariusz Adamski, Janusz Andrzejewski, Łukasz Chrzuszcz, Piotr Dąbrowski, Sebastian Grek, Michał Grudziński, Mateusz Ławrynowicz, Michał Kocurek, Jan Peszek i Mariusz Zaniewski.

,,Slow Love" to historia młodego chłopaka, który przybywa do dużego miasta i zderza się z rzeczywistością. Zaskoczony stwierdza, że nic nie jest takie, jak przedstawił mu ojciec. Na Janka czeka wiele pokus i niespodzianek. Największym wyzwaniem jest on sam, to ze sobą musi się zmierzyć, by spełniło się jego uczucie, o którym do tej pory nie miał pojęcia. Pomagają mu w tym nietuzinkowe postaci, które nagle zjawiają się w Jankowym życiu. Slow Love to prequel wcześniejszego filmu Rafała Jerzaka - Speed Love. Podobnie, jak w poprzedniej części akcja dzieje się w Poznaniu. To kolejny film fabularny zrealizowany przez Studio Aktorskie STA. W filmie pojawią się zarówno młodzi adepci sztuki aktorskiej, jak i dobrze znani aktorzy, m.in.: Iwona Kotzur, Mirosław Zbrojewicz, Ildefons Stachowiak.

Bilety w cenie 10 zł dostępne na bilety24.pl

opr.sw

Zobacz studiosta.pl/