Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Areta Szpura i Anna Pięta na zdjęciu. Po lewej informacje o wydarzeniu.

Areta Szpura i Anna Pięta - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-03-18 ( czwartek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Aktywistki ekologiczne Areta Szpura i Anna Pięta nie ustają w wysiłkach edukowania o wpływie człowieka na środowisko. Nagrały autorski podcast "Jak uratować świat? 2.0", w którym wraz z gośćmi podpowiadają, jak można włączyć się w​ walkę o bardziej optymistyczną, czyli zieloną przyszłość planety. Podczas spotkania online autorki zdradzą kulisy produkcji oraz podzielą się kolejnymi praktycznymi radami. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

W oryginalnym podcaście Empik Go Areta Szpura i Anna Pięta przekonują, że tylko wspólnymi siłami można osiągnąć zauważalne rezultaty i zatrzymać postępującą zmianę klimatu. Zachęcają, aby każdy w miarę swoich predyspozycji i zasobów spróbował wprowadzić znaczącą dla środowiska zmianę. Inspiracji dostarczą rozmowy z zakresu ekologii, zero waste i zdrowego żywienia z ekspertami zaproszonymi przez gospodynie podcastu.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com