Wydarzenia na planie Pokaż na planie
baner

Koncert zespołu Sza! - w ramach cyklu Demostacja

2020-06-24 ( środa )
20:00
KontenerArt, ul. Ewangelicka, Poznań

Zespół SZA! to pasja i fascynacja muzyką. Muzycy SZA! łączą jazzowy feeling z ciężkim brzmieniem gitar. Nastrojowe ballady przechodzą w psychodeliczne, długie sola na flecie utopionym w pogłosach i delayach. Krótkie, ostre, syntezatorowe piosenki ubarwiamy atonalnymi, chromatycznymi eksperymentami. Przekaz uzupełniają wyjątkowe teksty Yomaya.

Członkowie zespołu:

  • Tomasz "Yomay" Kapitańczyk - śpiew, muzyka i słowa
  • Asia Zielecka - flet, elektronika
  • Marek Baczyński - gitara, syntezatory
  • Maciej Sztorc - bas

Wstęp wolny.

_

Środy na KontenerART będą należeć do cyklu koncertów młodych zespołów organizowanych przy wsparciu finansowym w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury" tworzonego z dotacji z budżetu Miasta Poznania. "Demostacja to cieszący się powodzeniem cykl koncertów muzycznych wspierających młodych artystów, którzy otrzymują szansę prezentacji swoich umiejętności na scenie KontenerART.

Z nadesłanych wcześniej zgłoszeń, profejsonalne Jury składające się z praktykujących muzyków, producentów muzycznych i teoretyków muzyki wybrało 10 zespołów, które zagrają w ramach cyklu środowych koncertów Demostracja.

Wydarzenia organizowane przez Fundację Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury", dofinansowany ze środków Miasta Poznania.

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 20. Warto przyjść wcześniej by zająć miejsce (maksymalna liczba widowni to 150 osób). Grafika kalendarza poszczególnych zespołów w załączniku.

_
opr.LT

Plakat