Wydarzenia na planie Pokaż na planie
baner

Koncert zespołu BUNTek - w ramach cyklu Demostacja

2020-07-22 ( środa )
20:00
KontenerArt, ul. Ewangelicka, Poznań

Członkowie zespołu wywodzą się z Nowej Soli i Poznania, a wykonywane przez nich gatunki muzyczne to Hardamuffin, Raggatek, Tekno, DNB, Frenchcore.

Członkowie zespołu

  • Buja Takamuza - selektor, producent
  • floFAYAman - selektor, nawijacz

Wstęp wolny.

_

Środy na KontenerART będą należeć do cyklu koncertów młodych zespołów organizowanych przy wsparciu finansowym w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury" tworzonego z dotacji z budżetu Miasta Poznania. "Demostacja to cieszący się powodzeniem cykl koncertów muzycznych wspierających młodych artystów, którzy otrzymują szansę prezentacji swoich umiejętności na scenie KontenerART.

Z nadesłanych wcześniej zgłoszeń, profejsonalne Jury składające się z praktykujących muzyków, producentów muzycznych i teoretyków muzyki wybrało 10 zespołów, które zagrają w ramach cyklu środowych koncertów Demostracja.

Wydarzenia organizowane przez Fundację Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury", dofinansowany ze środków Miasta Poznania.

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 20. Warto przyjść wcześniej by zająć miejsce (maksymalna liczba widowni to 150 osób). Grafika kalendarza poszczególnych zespołów w załączniku.

_
opr.LT

Plakat