Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat reklamujący festival, w tle zdjęcie jeziora podczas zachodu słońca, napisy informacyjne czarne i białe.

Enea Edison Festival- Taste The Music 2020 - festiwal przeniesiony na 2021 rok.

2020-07-24 ( piątek ) – 2020-07-25 ( sobota )
17:00-23:30
Baranowo, Wypoczynkowa 60

Festiwal odbędzie się w dniach 23-24.07.2021.

_

24 i 25 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej.
Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Przestrzeń, w której odbywa się Enea Edison Festival to malownicza okolica jeziora Kierskiego. Zlokalizowane zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się na polu wokół Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale i dobrze zjeść oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji zostaną określone bliżej wydarzenia.
Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji festiwalu jest firma Enea - koncern energetyczny. Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.

Ceny biletów:
III pula - REGULAR TICKETS
Karnet dwudniowy: 149 zł
Bilet jednodniowy: 99 zł
Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. REGULAR TICKETS). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.tobilet.pl oraz w sklepach sieci Media Markt - sprzedaż biletów rozpocznie się 6.03.2020 o godz. 12:00.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

_
akt.LT