Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Agnieszka Cegielska na zdjęciu.

Agnieszka Cegielska - spotkanie z cyklu #premieraonline

2020-12-16 ( środa )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Sposoby na pozostanie w dobrym zdrowiu mogą okazać się zaskakująco proste do stosowania. W książce "Naturalnie dla zdrowia" (Wydawnictwo Burda Media) Agnieszka Cegielska postanowiła porozmawiać ze specjalistami, którzy zajmują się zdrowiem. O pracy nad książką opowie podczas spotkania autorskiego online. Rozmowę z autorką poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

Jak bardzo mogą pomóc odpowiednia dieta, osteopatia, terapia krzyżowo-czaszkowa, chiropraktyka, hirudoterapia i wiele innych terapii? Co możemy zrobić, aby w naturalny sposób wesprzeć naszą odporność i jak robią to ci, którzy na co dzień pomagają innym? Co zrobić, aby uwolnić z organizmu nagromadzony latami stres i pokochać niedoskonałości swojego ciała? Odpowiedzi na te pytania czytelnicy znajdą w najnowszej książce propagatorki zdrowego stylu życia, Agnieszki Cegielskiej.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com