Na grafice plakat wydarzenia.

Przygotujcie się na podróż - zabierzemy Was podczas tej Nocy w Palmiarni na Hawaje, Tahiti (Polinezja Francuska) i Rapa Nui (Wyspy Wielkanocne). Hinatea wraz ze swoją szkołą tańca zaprezentuje spektakl "Avei Varu - tańce polinezyjskie."
https://www.facebook.com/AveiVaru

Będziecie mogli zobaczyć pokazy wykonywane tradycyjnie i przekonać się, że mają one głębsze znaczenie niż tylko to stereotypowe, które widzimy w filmach. Zaplanowano trzy pokazy w następujących godzinach:
- godz. 20:45
- godz. 21:30
- godz. 22:15

Niech zachwyci Was różnorodność kolorowych, tradycyjnych strojów oraz tańców z kilku najbardziej znanych wysp Pacyfiku. Dajcie się porwać szybkim i wolnym rytmom w towarzystwie dźwięków ukulele i bębnów! Gwarantujemy, że poczujecie emocje i historie stojące za każdym ruchem wśród egzotycznych roślin Palmiarni. Zapraszamy!

Wydarzenie rozpocznie się od godziny 20.00 i potrwa do 2.00 w nocy (ostatnie możliwe wejście o godz. 1:00). Kasa czynna będzie do 1.00.

Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni.
12 zł - ulgowy
16 zł - normalny

Link do cennika: https://www.palmiarnia.poznan.pl/pl/zwiedzanie#cennik Bilety można zakupić online (tobilet) pod linkiem https://tobilet.pl/noc-w-palmiarni-lipiec-2024.html Bilety będzie można również nabyć tradycyjnie w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem w kasie.

Zobacz palmiarnia.poznan.pl/