Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Baner z nazwą wydarzenia.

Połączenia Międzymiastowe: Tumult & Blender - improwizacje teatralne

2021-11-28 ( niedziela )
19:00
Pan Gar, ul. Słowackiego 19/21, Poznań

Połączenia Międzymiastowe: Tumult & Blender to drugie wydarzenie z serii spotkań zaprzyjaźnionych zespołów improwizacji teatralnej z wielu polskich miast. Podczas najbliższego spektaklu z tego cyklu będziecie mieli okazję zobaczyć dwie różne formy improwizacji w wykonaniu grup z Poznania i Bydgoszczy.

Ale czym tak właściwie jest ta improwizacja? To występy bez scenariusza, nad którymi największą władzę ma publiczność! Czyli Ty i Twoi znajomi! Jak na imię mają bohaterowie? Jakie mają zawody? Gdzie się znajdują? To właśnie Wy zdecydujecie o Naszych losach, bez tremy i z własnego krzesła.

Blender Impro to bydgoska grupa działająca na deskach klubowych i teatralnych od 2017 roku. Ich abstrakcyjne poczucie humoru i ciepłe serducha mogliście obserwować nie tylko w rodzinnej Bydgoszczy, ale też w Warszawie, Szczecinie, Zielonej Górze czy Gdańsku. Teraz komediowe obieżyświaty zawitają do Poznania w ramach cyklu występów Połączenia Międzymiastowe.
Wystąpią: Antonina Spica, Cezary Markiewicz, Igor Łyjak, Tomasz Harkot oraz Marceli Pławski

Grupa Tumult wraca na salony improwizacji. Dwóch śmiałków z Poznania (Dominik Koźlarek i Bartek Szczudło) przywiezie nietuzinkowe postaci, niecodzienne poczucie humoru i dwójkę pasażerów na gapę. Skład komediowy swoim doświadczeniem impro wesprą Anna Tratnerska (Sprzedawcy Kaczek) oraz Aleksandra Szulc (Niestworzone Rzeczy).

Wystąpią:

  • Anna Tratnerska,
  • Aleksandra Szulc,
  • Dominik Koźlare,
  • Bartosz Szczudło.

Bilety w cenie:

  • 3 pule biletów - 15 (15 szt.)/20 (15 szt.)/25 zł (15 szt.)

Bilety są dostępne on-line.

baner