Aranżacje przestrzeni w przedszkolu

Dlaczego aranżacja przestrzeni w przedszkolu jest ważna? Jak optymalnie zaplanować- salę przedszkolną, aby najlepiej zaspokoić potrzeby dzieci i nauczycieli? Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta oraz Wydział Oświaty serdecznie zapraszają wszystkich dyrektorów przedszkoli do udziału w seminarium oraz warsztatach dotyczących "Aranżacji przestrzeni w przedszkolu".

Sala wielofunkcyjna
Sala wielofunkcyjna

Miasto Poznań serdecznie zaprasza do udziału w seminarium dotyczącym aranżacji przestrzeni w przedszkolu, będącego podsumowaniem realizacji pilotażowego projektu "Aktywne sposoby uczenia się w edukacji przedszkolnej". Jest to również kontynuacja ubiegłorocznej konferencji "Naturalne place zabaw w ogródkach przedszkolnych". Zrealizowano ze środków budżetu Miasta Poznania w ramach projektu "Aktywne sposoby uczenia się w edukacji przedszkolnej - poznańskie centra wymiany doświadczeń" realizowanego w latach 2016-2019.
Seminarium odbędzie się w dniu 14 listopada, natomiast warsztaty w terminach późniejszych. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w załączonym programie.

Załączniki