Bezpłatne półkolonie dla dzieci z Ukrainy - czekają wolne miejsca

Fundacja Jeden Uniwersytet zaprasza na bezpłatne półkolonie edukacyjne "Kindernalia - Tydzień z nauką" skierowane do dzieci z Ukrainy w wieku 5-12 lat. Zajęcia odbedą się przy ul. Hipolita Cegielskiego w Poznańskiej Szkole Chóralnej oraz VIII Liceum Ogólnokształcącym.

W okresie od 8 sierpnia przez 3 tygodnie odbędą się 3 turnusy, które pozwolą na zorganizowanie zajęć dla około 100 dzieci z Ukrainy. Inicjatywa wsparta jest przez Zastępcę Prezydenta Miasta Poznznia pana Mariusza Wiśniewskiego, uczelnie wyższe miasta Poznania (UAM, PP, UEP, UMP, AWF) oraz Wydział Oświaty UMP.  Obecnie są jeszcze wolne miejsca na półkolonie w terminach 16-20.08 oraz 22-26.08 (stan na 11.08.2022 r.).

Bezpłatne półkolonie dla dzieci z Ukrainy - grafika artykułu
Bezpłatne półkolonie dla dzieci z Ukrainy

"Zapraszamy na wyjątkowe półkolonie, na letnią, edukacyjną przygodę w najbardziej akademickim i uśmiechniętym mieście w Polsce. Zaproszenie kierujemy do dzieci pochodzenia ukraińskiego od 5 do 12 roku życia, które po 24 lutego wjechały do Polski w związku z wojną na Ukrainie. Fundacja Jeden Uniwersytet wraz ze studentami i uczelniami współorganizującymi imprezy juwenaliowe w Poznaniu zebrali fundusze podczas tradycyjnego święta studentów w Poznaniu, dzięki którym mogą zapewnić atrakcyjny program letnich półkolonii integrujący dzieci z Ukrainy ze sobą oraz z miastem Poznań. Koszt udziału dziecka w półkoloniach w całości (program, opieka, wyżywienie, wycieczki, materiały dydaktyczne i do zabawy) pokrywa Fundacja Jeden Uniwersytet"

I turnus 8-12 sierpnia

II turnus 16-20 sierpnia

III turnus 22 - 26 sierpnia

Rekrutacja rozpocznie się w poniedziałek (tj. 18.07) o godzinie 12:00. Od tej godziny dostępny będzie formularz, który rodzice dzieci będą mogli wypełniać. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu na półkolonie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

LINK DO REKRUTACJI:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRKBs4W_4mNLA5AYEx-auTj589MoSh1F6Ekbg6moz8cLCTnQ/viewform