Wypisz, wymaluj, wyśpiewaj Powstanie... przedłużamy termin zgłoszeń do konkursów!

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! W związku z dużym zainteresowaniem konkursami i prośbami jakie do nas docierają, przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 16 listopada 2018 r.

Kokarda - grafika artykułu
Kokarda

Miasto Poznań, przy współpracy z poznańskimi placówkami oświatowymi zainicjowało działania mające na celu udział dzieci i młodzieży w projektach, które upamiętnią 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Od 19 października ruszyło sześć konkursów, a tematyka ich jest bardzo zróżnicowana - od muzycznego, poprzez literacko - dziennikarski, plastyczny (na plakat, logo czy też bryłę) na sportowym kończąc... Wszystko po to, aby każdy uczeń mógł wystartować w tym, w czym jest najlepszy!

Poniżej regulaminy zawierające szczegółowe informacje na temat uczestnictwa w konkursach. Do 16 listopada można składać prace konkursowe, a wielka Gala Finałowa odbędzie się w grudniu 2018 roku.

Zachęcamy do udziału - na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

Warto również wspomnieć iż zakończył się już konkurs filmowy pn. "Przeszłość stała się dniem dzisiejszym - Powstanie Wielkopolskie okiem kamery" organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych nr 2.  Dobiegł końca etap składania prac i teraz eksperci zasiadający w jury dokonają wyboru najlepszych prac. 30 listopada 2018 roku w Scenie Na Piętrze w Poznaniu poznamy zwycięzców. Zachęcamy do śledzenia strony tego konkursu: http://powstanie100.blogspot.com/.

Załączniki

sieci społecznościowe