Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Szkół i Placówek Oświatowych Miasta Poznania                                                                     

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - grafika artykułu
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowa okazja do złożenia wszystkim Państwu - Nauczycielom, Dyrektorom, Pracownikom Szkół i Placówek Oświatowych - serdecznych gratulacji, słów uznania za Państwa codzienny trud wkładany w sztukę edukowania oraz wychowywania dzieci i młodzieży, która wymaga nie tylko umiejętności, ale także wielkiego serca oraz empatii.

Dziękujemy za ogromne oddanie, które sprawia, że poznańska oświata utrzymuje się na wysokim poziomie. To dzięki Państwu młodzi poznaniacy stają się ludźmi wartościowymi i stawiającymi czoła wyzwaniom dorosłego życia. Wiedząc doskonale, że zawód nauczyciela jest dziś misją szczególnie odpowiedzialną i ważną, wyrażamy szacunek dla zaangażowania, z jakim jest ona pełniona w naszym mieście. Jesteśmy wdzięczni za Państwa poświęcenie oraz troskę podczas uczenia i kształtowania charakterów podopiecznych.

W tym wyjątkowym czasie dziękujemy Państwu za zaangażowanie oraz zapewnianie bezpieczeństwa, Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom za wprowadzenie w placówkach zasad, dzięki którym ograniczono ryzyko zarażenia się COVID-19.

W tym uroczystym dniu życzymy nie tylko siły i wytrwałości w codziennej pracy, ale też chwil pełnych radości, spełnienia marzeń osobistych oraz motywacji do dalszego rozwoju.

                                                                                                        Z wyrazami szacunku

              Przemysław Foligowski                                                                  Mariusz Wiśniewski       

           Dyrektor Wydziału Oświaty                                                         Zastępca Prezydenta Miasta                   

Załączniki

sieci społecznościowe