Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Szkół i Placówek Oświatowych Miasta Poznania,

Zdjęcie dekoracyjne - grafika artykułu
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowa okazja do złożenia wszystkim Państwu - Nauczycielom, Dyrektorom, Pracownikom Szkół i Placówek Oświatowych - serdecznych gratulacji oraz słów uznania za Państwa codzienny trud wkładany w sztukę edukowania dzieci i młodzieży, która wymaga nie tylko umiejętności, ale także wielkiego serca oraz empatii.

Dziękujemy za ogromne oddanie, które sprawia, że poznańska oświata ciągle utrzymuje się na wysokim poziomie. To dzięki Państwa ciężkiej pracy młodzi poznaniacy stają się ludźmi wartościowymi, którzy pewnie stawiają czoła życiowym wyzwaniom. Wiedząc doskonale, że zawód nauczyciela jest dziś misją szczególnie odpowiedzialną i ważną, wyrażamy ogromny szacunek dla zaangażowania, z jakim jest ona przez Państwa pełniona w naszym mieście. Jesteśmy wdzięczni za poświęcenie oraz troskę podczas uczenia i kształtowania charakterów podopiecznych.

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie oraz zapewnianie bezpieczeństwa w wyjątkowym czasie pandemii. Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom za postępowanie wedle zasad, dzięki którym ograniczono ryzyko zarażenia się chorobą COVID-19, a Rodzicom i Uczniom za przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń i współpracę z władzami placówek oświatowych.

W tym uroczystym dniu życzymy nie tylko siły i wytrwałości w codziennej pracy, ale też wielu chwil pełnych radości i spokoju oraz motywacji do dalszego rozwoju.

                                                                                                        Z wyrazami szacunku

      Wiesław Banaś                                                                      Mariusz Wiśniewski

Zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty                                  Zastępca Prezydenta Miasta Poznania

Załączniki

sieci społecznościowe