PRZEDSZKOLE NR 188 "DĘBOWE LUDKI" W POZNANIU - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Opis/etat/liczba godzin: Specjalista ds. płac; 0,25 etatu (10 godz. w tygodniu); umowa o pracę na czas określony od 20.03.2022r.

Wymagania:

Obywatelstwo polskie. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania w pełni z praw publicznych. Zaświadczenie o niekaralności. Wykształcenie wyższe lub średnie o odpowiedniej specjalności, umożliwiające wykonywanie zadań na ww. stanowisku oraz określonych w ustawie. Praktyka na stanowisku spec. ds. płac w jednostkach budżetowych o podobnej specyfice pracy. Oferta powinna zwierać: CV, list motywacyjny, kopie świadectw pracy oraz dokumentów potwierdzających wykształcenie i ukończenie kursów,

Zakres obowiązków:

Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej - naliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, opiekuńczych, wychowawczych i pielęgnacyjnych, podatku, odpraw emerytalnych, rentowych, nagród jubileuszowych i innych świadczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykonywanie przelewów wynagrodzeń. Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów. Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich. Terminowe naliczanie i odprowadzanie składek oraz sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, US i PFRON. Prowadzenie ubezpieczenia zbiorowego pracowników. Współpraca w zakresie aplikacji PABS i SIO. Biegła znajomość programów Kadry, Płace, Przelewy, Zlecone firmy PROGMAN oraz programu PŁATNIK.

Oferty prosimy składać w sekretariacie Przedszkola nr 188 "Dębowe Ludki", ul. Bł. Poznańskiej Piątki 4 61-450 w Poznaniu, w terminie do 26.01.2022r.

Dyrektor Przedszkola nr 188 "Dębowe Ludki" mgr Beata Piotrowska
PRZEDSZKOLE NR 188 "DĘBOWE LUDKI" W POZNANIU
ul. Bł. Poznańskiej Piątki 4, 61-450 Poznań
(61) 832-17-41
p188@poznan.interklasa.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2021-11-26

Oferta ważna do: 2022-01-26