Przedszkole nr 2 "Wesołe Skrzaty" w Mosinie - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Opis/etat/liczba godzin: stanowisko: główna księgowa, 1/2 etatu; harmonogram czasu pracy do uzgodnienia z dyrektorem

Wymagania:

1. ma obywatelstwo państwa członk. Unii Europejskiej, Konfed. Szwajcarskiej lub państwa członkowsk. Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, 2. ma pełną zdolność do czyn. prawnych oraz korzysta z pełni praw publ.; 3. nie była prawomocnie skazana za przestępstwo przeciwko mieniu, obrotowi gosp.,działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe; 4. posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków Głównego Księgowego; 5. spełnia jeden z poniższych warunków: a. ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości, b. ukończyła średnią , policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości c. jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów d. posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów

Zakres obowiązków:

1. prowadzenia rachunkowości jednostki ; 2. wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi; 3. dokonywania wstępnej kontroli: a. zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, b. kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych; 4. opracowywanie dokumentacji przepisów wewnętrznych dotyczących prowadzenia rachunkowości; 5. rozliczanie z ZUS, US; 6. opracowywanie sprawozdań budżetowych: o miesięcznych, o kwartalnych, o rocznych, o bilansu; 7. analiza kosztów oraz wykorzystania środków finansowych przydzielonych w planie finansowym jednostki: o zmiany budżetu, o analizy płac, o opracowywanie budżetu jednostki; 8. rozrachunki z kontrahentami; 9. dekretacja dokumentów księgowych; 10. obsługa SIO z zakresu danych i wykonania budżetu. Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych" (tj. Dz. U. z 2018 poz.1000).

Anna Szuba
Przedszkole nr 2 "Wesołe Skrzaty" w Mosinie
ul. Budzyńska 12, 62-050 Mosina
663-993-420
przedszkolenr2.mosina@o2.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2022-01-04

Oferta ważna do: 2022-01-22