Przedszkole nr 45 Zielony Zakątek w Poznaniu - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: specjalist ds. płac i kadr / 20 godz. tygodniowo / 0,5 etatu

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe. Doświadczenie zawodowe 3 lata. Spełnienie wymogów określonych w art.6 ust. 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U.z 2019 poz. 1282). Znajomość prowadzenia płac w jednostce oświatowej. Umiejętność obsługi programów ; płace, przelewy, zlecone, płatnik, SIO, PABS, PROGMAN - kadry. Prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Znajomość przepisów prawa i umiejętność ich stosowania. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z praw publicznych. Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach.

Zakres obowiązków:

Naliczanie wynagrodzeń płacowych, prowadzenie dokumentacji płacowej (kartoteki płacowe, zasiłkowe itp. ) oraz kadrowej, sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS. Comiesięczne uzgadnianie składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy z głównym księgowym.

Uwagi:

Dokumenty aplikacyjne proszę składać pocztą na adres przedszkola lub pocztą mailową na p45@poznan.interklasa.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

Jolanta Słominska - Dyrektor
Przedszkole nr 45 Zielony Zakątek w Poznaniu
ul. Trzemeszeńska 12, 61-038 Poznań
61 879 45 26 lub 61 653 39 87
p45@poznan.interklasa.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2021-01-20

Oferta ważna do: 2021-02-19

Dane osobowe

Prosimy też o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U. z 2015 r poz. 2135 ze zm.).