Przedszkole nr 77 "Koraliki" - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: szef kuchni - 1etat/40 godzin

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w pracy w kuchni, umiejętność prawidłowego podziału pracy pomocy kuchennych,znajomość przepisów BHP, p.poż i HACCAP, znajomość zasad żywienia dzieci w przedszkolu, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność współpracy

Zakres obowiązków:

organizacja pracy kuchni, ustalanie codziennej pracy pomocy kuchennych, uczestniczenie w ustalaniu jadłospisów, opracowywanie nowych receptur z uwzględnieniem m.in. wartości odżywczych, wymagań technologicznych, smaku, zapachu i konsystencji potraw, właściwe przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków o wyznaczonych porach, prowadzenie dokumentacji HACCAP

Uwagi:

Umowa na pełen etat - zastępstwo

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

e-mail: p77.koraliki@gmail.com
Przedszkole nr 77 "Koraliki"
Poznań, ul. Marka Hłaski 16
510 213 344
p77.koraliki@gmail.com

Terminy

Oferta ważna od: 2019-12-03

Oferta ważna do: 2019-12-17