Szkoła Podstawowa nr 68 - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: Sprzątaczka / cały etat / 40 h tygodniowo / umowa na zastępstwo

Wymagania:

Zaangażowanie w należyte wykonywanie obowiązków. Dbałość o etykę zawodową. Odpowiedzialność, obowiązkowość, dokładność, rzetelność.

Zakres obowiązków:

sprzątanie sal lekcyjnych i łazienek dezynfekcja powierzchni bieżące utrzymanie czystości w ciągach komunikacyjnych praca w godzinach popołudniowych. Prosimy o przesłanie CV oraz informacji o spełnianiu wymagań pocztą elektroniczną na adres sp68@vp.pl. Temat wiadomości: praca-sprzątanie.

Uwagi:

Obsługa narzędzi manualnych i automatycznych.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

Krzysztof Jeziorkowski
Szkoła Podstawowa nr 68
os. Jana III Sobieskiego 102
61 823 43 71
sp68@vp.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2021-01-18

Oferta ważna do: 2021-01-22

Dane osobowe

Prosimy też o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U. z 2015 r poz. 2135 ze zm.).