Jacek Jaśkowiak wspiera WOŚP

Tylko do końca stycznia można licytować przejażdżkę rowerem lub bieg po mieście z prezydentem Poznania. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania na rowerze. W tle wiadukt i zieleń. - grafika artykułu
Jacek Jaśkowiak wspiera WOŚP.

Aby wylicytować sportowe spotkanie, wystarczy wejść na stronę internetową: https://rzeczyodserca.pl/ql9x8b# i wziąć udział w aukcji. 

- Rzeczą bliską mojemu sercu jest sport, a deficytową czas, dlatego w tym roku w ramach aukcji WOŚP zapraszam na wspólną przejażdżkę rowerową po Poznaniu, czy też po okolicach, lub bieg na dystansie 5 km. Ponieważ jestem jeszcze w wadze superciężkiej, więc tempo na pewno nie będzie forsowne. Zachęcam do udziału w licytacji. Zbieram jak zawsze na szczytny cel. Liczę na państwa wielkoduszność - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

WIDEO

Aukcja kończy się w niedzielę, 31 stycznia 2021 r. o godz. 19.35. Pieniądze zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jacek Jaśkowiak już od wielu lat wspiera WOŚP. W zeszłym roku na aukcję wystawił partię szachów, a dwa lata temu trening bokserski. 

JZ

sieci społecznościowe