Prezydent spotka się z mieszkańcami Osiedla Główna

Mieszkańcy Osiedla Główna będą mogli porozmawiać z prezydentem Poznania. Spotkanie z Jackiem Jaśkowiakiem odbędzie się w czwartek, 22 kwietnia. Z uwagi na trwającą pandemię zdecydowano się na formę online. Wydarzenie będzie transmitowane na YouTubie. Chętni mogą także wziąć udział w spotkaniach indywidualnych.

Zrzut ekranu z platformy ZOOM. Siatka okien, w których widać uczestników spotkania. - grafika artykułu
Ze względu na pandemię rozmowy Jacka Jaśkowiaka z mieszkańcami poszczególnych osiedli mają formę zdalną (zdjęcie ze spotkania z mieszkańcami osiedla Stary Grunwald).

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną nie jest możliwe organizowanie tradycyjnych spotkań prezydenta z mieszkańcami. Nie oznacza to jednak, że poznaniacy nie mogą opowiedzieć władzom miasta o swoich potrzebach i inicjatywach, przekazać ewentualnych wniosków oraz postulatów. Obecnie rozmowy Jacka Jaśkowiaka z mieszkańcami poszczególnych osiedli mają formę zdalną.  

W najbliższym czasie w ten sposób z prezydentem będą mogli zobaczyć się mieszkańcy Osiedla Główna. Wydarzenia zaplanowano na czwartek, 22 kwietnia. O godz. 17 rozpocznie się spotkanie Jacka Jaśkowiaka z radą osiedla. Ta część będzie transmitowana na kanale YouTube Miasta Poznania

Przebieg spotkania będzie można śledzić na żywo. Osoby, chcące włączyć się do dyskusji, mogą zadać pytanie w komentarzach na YT (ważne, aby dotyczyły one Osiedla Główna lub tej części Poznania). Odpowiedzi na nie prezydent udzieli po zakończeniu rozmowy z radą osiedla. Następnie rozpoczną się spotkania indywidualne z zainteresowanymi mieszkańcami. Poznaniacy z Osiedla Główna, zainteresowani udziałem w takim wydarzeniu, mogą zgłaszać się telefonicznie - pod numerem 61 878 5223. 

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres, e-mail (posiadanie skrzynki elektronicznej jest niezbędne do przeprowadzenia spotkania, podobnie jak komputer z kamerą i dostępem do internetu) oraz zwięzły opis problemu mający być przedmiotem rozmowy. Na wskazany adres mailowy wysłany zostanie link do spotkania przeznaczony wyłącznie dla jego uczestników. Z uwagi na ograniczenia czasowe przewidywane jest maksymalnie 6 spotkań indywidualnych z mieszkańcami.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej, poświęconej konsultacjom społecznym.

sieci społecznościowe