Prezydent spotka się z mieszkańcami Strzeszyna

W środę poznaniacy ze Strzeszyna będą mogli porozmawiać z prezydentem Poznania, Jackiem Jaśkowiakiem. Z uwagi na trwającą pandemię będzie to możliwe online. Wydarzenie będzie transmitowane na YouTubie. Wrócą także spotkania indywidualne.

Na grafice widzimy zdjęcia prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka oraz altany wypoczynkowej, która znajduje się na Strzeszynie, a także dane na temat spotkania. - grafika artykułu
Prezydent spotka się z mieszkańcami Strzeszyna

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną nie jest możliwe organizowanie tradycyjnych spotkań prezydenta z mieszkańcami. Nie oznacza to jednak, że poznaniacy nie mogą opowiedzieć władzom miasta o swoich potrzebach i inicjatywach, przekazać ewentualnych wniosków oraz postulatów. Obecnie rozmowy Jacka Jaśkowiaka z mieszkańcami poszczególnych osiedli mają formę zdalną.  

W najbliższym czasie w ten sposób z prezydentem będą mogli zobaczyć się mieszkańcy Strzeszyna. Wydarzenia zaplanowano na środę, 24 marca. O godz. 17 rozpocznie się spotkanie Jacka Jaśkowiaka z Radą Osiedla Strzeszyn. Ta część będzie transmitowana na kanale YouTube Miasta Poznania

Przebieg spotkania będzie można śledzić na żywo. Osoby, chcące włączyć się do dyskusji, mogą zadać pytanie w komentarzach na YT (ważne, aby dotyczyły one Strzeszyna lub tej części Poznania). Odpowiedzi na nie prezydent udzieli po zakończeniu rozmowy z radą osiedla. Następnie rozpoczną się spotkania indywidualne z zainteresowanymi mieszkańcami.

Poznaniacy ze Strzeszyna, zainteresowani udziałem w takim wydarzeniu, mogą zgłaszać się telefonicznie - pod numerem 61 878 5223 - najpóźniej do poniedziałku, 22 marca. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres, e-mail (posiadanie skrzynki elektronicznej jest niezbędne do przeprowadzenia spotkania, podobnie jak komputer z kamerą i dostępem do internetu) oraz zwięzły opis problemu mający być przedmiotem rozmowy. Na wskazany adres mailowy wysłany zostanie link do spotkania przeznaczony wyłącznie dla jego uczestników. Z uwagi na ograniczenia czasowe przewidywane jest maksymalnie 6 spotkań.

Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na stronie internetowej, poświęconej konsultacjom społecznym.

AJ

sieci społecznościowe