Spotkanie prezydenta z mieszkańcami i Radą Osiedla Grunwald Północ

Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak spotka się w czwartek, 26 listopada z Radą Osiedla Grunwald Północ. Wspólna rozmowa będzie miała formę online. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mieszkańcy będą mogli śledzić jej przebieg i zadawać pytania.

Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania podczas spotkania z mieszkańcami na platformie Zoom. - grafika artykułu
Będzie to drugie spotkanie prezydenta z mieszkańcami w formule online. Poprzednie odbyło się pod koniec września z mieszkańcami osiedla Żegrze.

Z uwagi na trwającą pandemię, nie jest możliwe organizowanie tradycyjnych spotkań prezydenta z mieszkańcami. Dlatego mają one inną niż wcześniej formułę. 

W czwartek, 26 listopada, o godz. 17:00 prezydent Poznania spotka się z Radą Osiedla Grunwald Północ. Wspólna rozmowa będzie transmitowana na kanale YouTube Miasta Poznania, dzięki temu zainteresowani mieszkańcy będą mogli śledzić jego przebieg na żywo. Podczas rozmowy poruszone zostaną tematy, które w ocenie RO Grunwald Północ zostały uznane za najbardziej istotne z punktu widzenia mieszkańców. Każdy chętny może włączyć się do dyskusji zadając prezydentowi pytanie w komentarzach na YT.

Prosimy, aby poruszane zagadnienia dotyczyły Osiedla Grunwald Północ i jego bezpośredniego sąsiedztwa, ponieważ spotkanie jest dedykowane właśnie temu rejonowi miasta. Po zakończeniu pierwszej części spotkania (z Radą Osiedla) Prezydent będzie odpowiadał na pytania mieszkańców.

sieci społecznościowe