Spotkanie prezydenta z mieszkańcami i Radą Osiedla Ogrody

Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak w czwartek, 10 grudnia spotka się z Radą Osiedla Ogrody. Rozmowa będzie miała formę online. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mieszkańcy będą mogli śledzić jej przebieg i zadawać pytania.

Grafika zapowiadająca spotkanie prezydenta z mieszkańcami Ogrodów. Widać na nim zdjęcie prezydenta Jacka Jaśkowiaka oraz ludzi w Ogrodzie Botanicznym. - grafika artykułu
Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak w czwartek, 10 grudnia spotka się z Radą Osiedla Ogrody

Z uwagi na trwającą pandemię, nie jest możliwe organizowanie tradycyjnych spotkań prezydenta z mieszkańcami. Dlatego mają one inną niż wcześniej formułę. 

W czwartek, 10 grudnia, o godz. 17:00 prezydent Poznania spotka się z Radą Osiedla Ogrody. Wspólna rozmowa będzie transmitowana na kanale YouTube Miasta Poznania. Dzięki temu zainteresowani mieszkańcy będą mogli śledzić przebieg spotkania na żywo. Podczas rozmowy poruszone zostaną tematy, które w ocenie RO Ogrody zostały uznane za najbardziej istotne z punktu widzenia mieszkańców. Każdy chętny może włączyć się do dyskusji zadając prezydentowi pytanie w komentarzach na YouTube.

Prosimy, aby poruszane zagadnienia dotyczyły Ogrodów i jego bezpośredniego sąsiedztwa, ponieważ spotkanie jest dedykowane właśnie temu rejonowi miasta. Po zakończeniu pierwszej części - rozmowy z radą osiedla - prezydent będzie odpowiadał na pytania mieszkańców.

AJ

sieci społecznościowe