W środę, 11 czerwca 2014 r. o godzinie 9:00 w kinie Cinema City Poznań Plaza przy ul. K. Drużbickiego odbęyło się zakończenie konkursu "Żyję aktywnie, zdrowo i bezpiecznie" organizowanego w ramach Programu "Szkoła Wolna od Narkotyków i Przemocy" realizowanego przez Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Poznania i Komendę Miejską Policji w Poznaniu.

Szanowni Państwo                                                             

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie i Rodzice

Szkół i Placówek Oświatowych

Miasta Poznania                                                                    

Liczba wyników na stronie
10