Ferie zimowe dobiegły końca, a wraz z nimi nadchodzi czas podsumowań portalu "Zima w mieście". W tym roku wprowadziliśmy wiele nowości i zapewniliśmy dostęp do wielu zimowych rozrywek. Jak nam to wyszło?

Chcesz zobaczyć, gdzie stacjonował KW PZPR w czasach PRL? Zwiedź budynek Collegium Martineum od środka i poznaj historię powojennych losów Dzielnicy Cesarskiej.

Brama Poznania zaprasza seniorów i seniorki na bezpłatne zwiedzanie muzeum w ramach cyklu "Oprowadzania dla seniorek i seniorów". Najbliższe wydarzenie odbędzie się 21 lutego o godzinie 16.00. 

Od 19 do 23 lutego Galeria Pestka organizuje projekt edukacyjny dla małych ekologów. Dowiedz się, jak dbać o środowisko i ponownie wykorzystywać używane rzeczy.

Zastanawialiście się czy Wasze koty lubią zimę? Nie ma nic piękniejszego niż odciski łapek w śniegu. Z okazji Światowego Dnia Kota przedstawiamy kilka kociaków, które wyjątkowo lubią zimę i bardzo dobrze sobie radzą podczas mrozów.

Nowe ZOO zaprasza na codzienną dawkę zabawy i nauki o podopiecznych ogrodu zoologicznego w Poznaniu. Codziennie o godz. 11.30 odbywają się prelekcje w Słoniarni.