Na Łazarzu dzieje się!

Wakacje w Poznaniu wiejące nudą? Nie ma mowy! Plan Łazarskiego Lata pęka w szwach od warsztatów, animacji, tematycznych zajęć, zabaw dla dzieci i edukacji językowych dla dorosłych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zatem zajrzyj tam koniecznie.

Dzieci podczas przedstawienia plenerowego na Łazarzu - grafika artykułu
Lato na Łazarzu

Łazarskie Lato trawa na całego! Niemalże każdego dnia to miejsce tętni życiem, muzyką i wydarzeniami plenerowymi. Wszystko za sprawą rozmaitych atrakcji przygotowanych ze środków budżetu miasta dla małych i dużych poznaniaków.

Czego możesz się spodziewać w najbliższych dniach? Od wtorku 9 lipca br. codziennie odbywają się zabawy dla dzieci, warsztaty tematyczne dla młodzieży i zajęcia edukacyjno-językowe dla dorosłych. W tym tygodniu wybierając się popołudniu na Łazarz, będzie można wziąć udział w zajęciach rękodzielniczych, malowaniu mandali, czy tworzeniu biżuterii ze starego dżinsu. Jak zawsze w weekend będzie można wziąć udział w koncercie - tym razem LOOP TIGER, a w niedzielę zapraszamy najmłodszych na spektakl "STÓŁ CIUCHCIA MIŚ" w wykonaniu artystów z Teatru Atofri.

Prócz aktywnego wypoczynku można tu zwyczajnie poleniuchować. Strefa relaksu z leżakami pozwala odpocząć od codziennej bieganiny. Wszystkie atrakcje przygotowane w ramach miejskiego przedsięwzięcia "Łazarskie Lato" są bezpłatne. Jak widać wakacje w mieście też mogą być udane. Z pewnością ci, którzy zostają latem w Poznaniu nie będą się nudzić.

Łazarskie Lato czeka na Ciebie prze całe wakacje:

od wtorku do piątku w godzinach 14.00-20.00

w soboty w godzinach 12.00-21.00

w niedzielę w godzinach 12.00 - 19.00

Wpadnij do nas koniecznie!

Szczegółowy plan wydarzeń na naszym FB