Kino rowerowe nad Maltą

Czy da się połączyć aktywność fizyczną nie tylko z ekologią, ale i z oglądaniem filmu? Ależ oczywiście! Jest to możliwe w kinie rowerowym nad Maltą, którego seans odbędzie się już w piątkowy wieczór, 19 sierpnia o 21:00.

Zdjęcie przedstawia osobę stojącą na rowerze na pomoście przy jeziorze Maltańskim, patrzącą w kierunku zachodzącego słońca. - grafika artykułu
Miłośnicy rowerów i kina spotkają się nad Maltą.

Idea kina rowerowego polega na połączeniu oglądania filmu z aktywnością fizyczną, przy dbaniu o środowisko naturalne. Energia elektryczna potrzebna do wyświetlania filmu jest w przynajmniej 50% wytwarzana przez samych widzów. Jest to możliwe dzięki specjalnie przygotowanym rowerom stacjonarnym, z których prądnica dostarcza energię dla projektora. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale można wcześniej zarezerwować sobie miejsce. Więcej informacji o rezerwacji i regulaminie można zobaczyć na stronie wydarzenia: link do wydarzenia (facebook.com).  

Kino rowerowe na Malcie jest częścią kampanii "To nas kręci", realizowanej przez grupę Impel. Partnerami wydarzenia są m.in. Kärcher, EnergoRower i RMF FM. 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu! Sugerujemy też, żeby podjechać tam rowerem lub w miarę możliwości, za pomocą komunikacji miejskiej. 

KS 

sieci społecznościowe