Konkurs rowerowy dla mieszkańców województwa wielkopolskiego

Serwis internetowy Clicktrans.pl organizuje drugą już edycję konkursu skierowanego do rowerowych entuzjastów z województwa wielkopolskiego.

Obrazek przedstawia napis "Konkurs, twoja ulubiona trasa rowerowa" na tle obrośniętego trawą zbocza wzgórza. - grafika artykułu
Konkurs rowerowy

Tematem konkursu jest "Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. Wielkopolskim". W trakcie pandemii wiele osób zdecydowało się na bliższe poznanie swojego regionu, również za pomocą rowerów. Dzięki serwisowi Clicktrans.pl otrzymają teraz możliwość podzielenia się swoimi nowo odkrytymi lub dobrze znanymi już trasami, a także będą mieli szansę wygrania atrakcyjnych nagród!

Konkurs jest skierowany przede wszystkim do mieszkańców woj. wielkopolskiego. Konieczne jest stworzenie pracy zawierającej w sobie tekst, mapę oraz zdjęcia lub wideo. Ciekawe jest to, że trasa nie musi przebiegać wyznaczonymi szlakami rowerowymi - dzięki temu uczestnicy mogą zaprezentować także mniej znane, lecz równie urokliwe miejsca, idealne dla rowerowych przejażdżek.

Konkurs startuje 21 września 2021 roku, a organizatorzy czekają na zgłoszenia do 8 października 2021 roku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-wielkopolskie-2-edycja

sieci społecznościowe