Miasto Poznań zaprasza do udziału w Konferencji pn. Każdy gest ma znaczenie - o wolontariacie międzypokoleniowym, która odbędzie się 20 maja 2026 roku w godzinach 8:30-16:00 w Centrum Profilaktyki Świt. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów wolontariatu międzypokoleniowego i pełnoletnich wolontariuszek i wolontariuszy. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wykładach, warsztatach oraz spotkaniach, które przybliżą ideę wolontariatu łączącego pokolenia i pokażą jego znaczenie w budowaniu silnych, wspierających się społeczności.
Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza LINK DO FORMULARZA do 13 maja 2026 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.
Konferencja organizowana jest przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania w partnerstwie z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Poznańskim Centrum Wolontariatu.
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.