Podczas wizyty, nasi goście dowiedzieli się, że infolinia to nie tylko numer telefonu, ale przede wszystkim zespół ludzi gotowych rozwiązywać problemy - od kwestii związanych z transportem publicznym, przez procedury urzędowe, aż po aktualne wydarzenia kulturalne. Pokazaliśmy również od kulis, jak tworzymy i dostarczamy usługi informacyjne dedykowane seniorom.
Wspólnie rozmawialiśmy o tym, jak ważne jest, aby seniorzy czuli się pewnie w gąszczu miejskich informacji. Chcemy, aby wiedzieli, że po drugiej stronie słuchawki zawsze czeka życzliwy głos i konkretna pomoc.
Dziękujemy za wizytę i mnóstwo ciekawych pytań. Do usłyszenia na linii!
MR