Infoteka


"Nie śmiecimy - sprzątamy! Zmieniamy"

Setki poznaniaków i poznanianek sprzątały w sobotę swoje najbliższe otoczenie. W akcji udział wzięła również Katarzyna Kierzek-Koperska, zastępczyni prezydenta Poznania, która razem z dziesiątkami urzędników porządkowała okolice Wildy i Lasek Marceliński.

Poznański Dzień Energii 2019

14 września w Parku Kasprowicza przy poznańskiej Arenie odbędzie się rodzinny piknik - Poznański Dzień Energii 2019! Jak co roku, organizatorem wydarzenia będzie Miasto Poznań. Co przygotowano dla mieszkańców w tym roku?

Sprzątanie Świata - Polska 2019

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Pozania serdecznie zaprasza do udziału w 26. edycji akcji proekologicznej "Sprzątanie Świata - Polska 2019" , która odbędzie się pod hasłem - Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy! W tym roku posprzątam mój kawałek Polski! Tegoroczna akcja odbędzie się w dniach 20 - 21 - 22 września 2019 r.

Podsumowanie akcji - "Lato na Targach 2019"

To już 7 edycja programu dla spędzających wakacje w mieście - Lato na Targach to świetna alternatywa do tego, by poczuć piasek pod stopami w samym centrum miasta! - W ofercie programowej każdy znalazł coś dla siebie. Wśród wielu stoisk, nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem!

1 5 Strona 6