Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniach od 24 listopada 2023 do 30 kwietnia 2024 r., w związku z budową kamienicy przy ul. Śniadeckich 10, wprowadzane będą kolejne czasowe zmiany organizacji ruchu w rejonie prac.
Trwa kompleksowy remont ulicy Słowackiego (na odcinku od ul. Kraszewskiego do ul. Wawrzyniaka). We wtorek (21 listopada) rozpoczyna się kolejny etap prac i w związku z tym zmieni się organizacja ruchu.
W poniedziałek, 11 września, rozpoczną się prace związane z niezbędną naprawą fragmentu zachodniej nitki - służącej do wyjazdu z miasta - wiaduktu Kosynierów Górczyńskich. Roboty będą toczyły się na jednym pasie, więc estakada będzie cały czas przejezdna.
W wtorek, 12 września rozpocznie się remont na ul. Reymonta. Roboty będą prowadzone na odcinku od ul. Wyspiańskiego do ul. Chociszewskiego (po stronie zachodniej). Dzięki pracom, które potrwają do końca października, poprawi się jakość nawierzchni i komfort przejazdu.
Trwają przygotowania do budowy drugiego odcinka drogi rowerowej na Starym Mieście, który powstanie wzdłuż ul. Solnej. 22 sierpnia (wtorek) rozpoczną się prace na odcinku od ul. Działowej do ul. Kulasa, dlatego wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.
Strona 1 2 22