Konferencja Pozitive Technologies

Dedykowana branży IT konferencja pozitive technologies odbędzie się 26 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nad organizacją wydarzenia pracuje zespół ekspertów najlepszych firm informatycznych w stolicy Wielkopolski oraz Biuro Obsługi Inwestorów Miasta Poznania.

Plakat pozitive technologies
pozitive technologies

Konferencja pozitive technologies ma za zadanie pokazać praktyczne aspekty rozwoju technologicznego. Głównym motywem łączącym wystąpienia prelegentów jest rozwiązywanie problemów przed jakimi stoją specjaliści IT. Nie zabraknie informacji na temat systemów rozproszonych, mikroserwisów, deep learningu oraz problemów związanych z bezpieczeństwem i granicami prywatności w kontekście wszechobecnej dziś sztucznej inteligencji. To zagadnienia, które w coraz większym stopniu dotyczą całego społeczeństwa.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Miasto Poznań, a jego partnerami firmy z branży IT działające w stolicy Wielkopolski: Capgemini, Egnyte, GSK IT, Sii, TomTom, Allegro, Sonalake oraz Cognifide. Firmy czuwają m.in. nad zapewnieniem jak najciekawszych prelegentów. Bieżące informacje o konferencji znajdują się na stronie https://pozitive.tech/ oraz w mediach społecznościowych.


Film