Magiczny dywan online

Niezwykłe postaci i bardzo stara wyspa pełna opowieści - to wszystko przygotowała dla najmłodszych Brama Poznania w ramach cyklu Magiczny Dywan.  Tym razem bezpłatne zajęcia odbędą się online, a ich uczestnicy zaczarują swoje domowe dywany, dywaniki, kocyki, poduszki i wyruszą w niezwykłą przygodę. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 17 stycznia.

Zdjęcie przedstawia dziecko siedzące na kolan rodzica. Dziecko patrzy na ekran laptopa. - grafika artykułu
Magiczny dywan online, fot. pixabay.com.

Magiczny dywan wyrusza z zimową misją specjalną! Uczestnicy będą musieli przenieść się w czasie, żeby wyjaśnić zagadkę tajemniczego przedmiotu z przeszłości. Co to jest? Co ma wspólnego z poznańską wyspą i zimą? Jak spędzały zimę dzieci i dorośli w dawnym grodzie? Czy można stworzyć zimę we własnym domu? Na te i inne pytania będzie można poznać odpowiedź już w niedzielę, 17 stycznia, o godz. 11.

Spotkanie jest przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku 3-5 lat. W trakcie zajęć najmłodsi zdobędą nowe umiejętności, przydatne do poznawania świata. Dla rodziców będzie to inspiracją do zabawy edukacyjnej, wspierającej rozwój.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Wypełniony formularz zgłoszeniowy - dostępny na stronie www.bramapoznania.pl - należy przesłać na adres: edukacja@bramapoznania.pl. Więcej informacji na stronie Bramy Poznania.

sieci społecznościowe