PBO 2020 - czas na podsumowanie!

Po zakończeniu głosowania i ogłoszeniu wyników nadszedł czas na przeprowadzenie oceny Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Na opinie poznaniaków czekamy do 17 grudnia. 

PBO 2020 - czas na podsumowanie
PBO 2020 - czas na podsumowanie

Które zasady PBO są oceniane pozytywnie, a które negatywnie? Jakie zmiany należałoby wprowadzić w przyszłym roku? Na te i wiele innych pytań powinni odpowiedzieć poznaniacy. Dzięki temu Poznański Budżet Obywatelski będzie mógł nadal się rozwijać.

Ankietę można wypełnić na stronie internetowej: https://www.webankieta.pl/ankieta/485092/ewaluacja-poznanskiego-budzetu-obywatelskiego-2020.html. Kwestionariusz składa się z 16 pytań zamkniętych. Jego wypełnienie zajmie więc zaledwie chwilę. Aby ankieta została poprawnie zarejestrowana w systemie, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz kliknąć przycisk wyślij. Na opinie poznaniaków czekamy do 17 grudnia. 

Spostrzeżenia mieszkańców staną się podstawą do wydania rekomendacji zmian w kolejnej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Wyniki ewaluacji upublicznione zostaną do końca stycznia 2020 r. w Serwisie PBO20 - https://pbo2020.um.poznan.pl/.

AJ