Sprawy społeczne i zdrowie w nowej oprawie

Po latach w jednej formule, wortal Sprawy społeczne i zdrowie - na oficjalnej stronie Miasta poznan.pl - zyskał nową szatę graficzną i nowe funkcjonalności.

Wortal Sprawy społeczne i zdrowie
Wortal Sprawy społeczne i zdrowie

Od kilku tygodni trwają prace nad zmianami w wortalu dotyczącym spraw społecznych i zdrowia. Prezentowane materiały mają być użyteczne dla mieszkańców, bo dotyczą bezpośrednio ich codziennego życia. To treści dedykowane seniorom, rodzinom, dzieciom, rodzicom, osobom poszukującym informacji na temat leczenia i zainteresowanych programami profilaktycznymi. W obszarze wortalu nie brakuje również informacji na temat sytuacji kryzysowych związanych z uzależnieniami, bezdomnością czy przemocą. Na stronach znalazły się również treści ważne dla cudzoziemców i repatriantów.

Wortal prezentując bardzo  duży obszar aktywności Miasta jest syntezą naszych działań - mówi Magdalena Pietrusik-Adamska, dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych. Mieszkańcy znajdą na nim szereg cennych danych, dokumentów i informacji. O wszystkich nowych inicjatywach będziemy informowali  w części dotyczącej aktualnych zdarzeń.
Wortal redaguje Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych.