Bezpłatne Kinder+Sport Biegi Dzieci po raz pierwszy w Poznaniu!

Trwają zapisy na Kinder+Sport Biegi Dzieci rozgrywane w ramach 1MILI. To jedyna taka impreza biegowa, na której każdy - bez względu na wiek czy stopień zaawansowania - może poczuć się jak zawodowy lekkoatleta i odkryć magię biegania po bieżni!

.
Kinder+Sport Biegi Dzieci w ramach 1MILI

W ostatnią niedzielę września (29.09.2019) na stadionie POSiR Golęcin odbędzie się wyjątkowa impreza biegowa dla amatorów - 1MILA, czyli I Amatorskie Mistrzostwa Poznania w Biegu na Milę.

W jej ramach rozegrane zostaną także bezpłatne Kinder+Sport Biegi Dzieci. Młodzi biegacze w wieku od 3 do 15 lat będą rywalizowali na dystansach 100m, 400m i 800m. To pierwsza edycja 1MILI w Poznaniu, a także pierwszy sezon, w którym Biegi Dzieci stały się częścią międzynarodowego programu Kinder+Sport.

Zgodnie z profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściem do sportu, organizatorzy pomyśleli także o przygotowaniu do Kinder+Sport Biegów Dzieci. Już 5 września ruszają ogólnorozwojowe Treningi Kinder+Sport. Treningi będą również bezpłatne i będą odbywać się na stadionie POSiR Golęcin w każdy wrześniowy czwartek (5.09, 12.09, 19.09 i 26.09) w godz. 18:00 - 19:30. Treningi prowadzą wykwalifikowani trenerzy lekkiej atletyki, Szymon Bytniewski i Marcin Ciechanowicz.

Zapisy na Kinder+Sport Biegi Dzieci odbywają się przez stronę http://1mila.pl/poznan/ i trwają do 20 września lub do wyczerpania limitów.