Działalność obiektów POSiR od 27 marca

Zgodnie z najnowszymi przepisami Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wprowadzają ograniczenia w działalności obiektów sportowych. Zmiany wchodzą w życie od soboty 27 marca 2021 r. i planowane są do 18 kwietnia 2021 r.

zdjęcie dekoracyjne - grafika artykułu
Działalność Obiektów POSiR w okresie od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r.

Pływalnie

Kursy nauki, doskonalenia pływania i inne zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzone na pływalniach Atlantis, Chwiałka, Rataje i Winogrady zostają przesunięte na okres, w którym przepisy umożliwią ich kontynuację. Obiekty basenowe POSiR od dnia 27 marca 2021 do 18 kwietnia 2021 będą czynne wyłącznie dla osób i podmiotów uprawnionych - tj. w ramach zajęć i indywidualnych treningów osób powołanych do kadry narodowej przez odpowiedni polski związek sportowy. Godziny dostępności basenów dla osób i podmiotów uprawnionych dostępne są na stronach poszczególnych obiektów. Uwaga! Basen Chwiałka będzie nieczynny.

Lodowiska

Z Lodowiska Chwiałka mogą korzystać wyłącznie zawodnicy kadry narodowej, pobierający stypendia lub działający w ramach sportu zawodowego i lig zawodowych. Nie będzie ślizgawek dla publiczności, kursów nauki jazdy i pozostałych zajęć.

Korty tenisowe

W podanym okresie korty tenisowe POSiR nie będą czynne.

Boiska i hale sportowe

Obiekty na Golęcinie i Chwiałce będą udostępniane wyłącznie zawodnikom kadry narodowej, pobierającym stypendia sportowe lub działającym w ramach sportu zawodowego i lig zawodowych. Młodzieżowy Ośrodek Sportowy (Śródka), Orlik na os. Piastowskim, stadion przy ul. Harcerskiej będą zamknięte.

Pozostałe obiekty

Bowling - Oddział Rataje i Skatepark Wyspa na os. Piastowskim pozostają zamknięte.

Tor Regatowy Malta

Tor Regatowy będzie udostępniany wyłącznie zawodnikom kadry narodowej, pobierającym stypendia sportowe lub działającym w ramach sportu zawodowego.

Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Mamy nadzieję, że wkrótce znów spotkamy się na obiektach POSiR.

sieci społecznościowe