Działalność obiektów POSiR od 28 grudnia

Zgodnie z najnowszymi przepisami Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wprowadzają ograniczenia w działalności obiektów sportowych. Zmiany wchodzą w życie od poniedziałku 28 grudnia 2020 r. i planowane są do 31 stycznia 2021 r.

Działalność obiektów POSiR od 28 grudnia - grafika artykułu
Działalność obiektów POSiR od 28 grudnia

Baseny

Obiekty basenowe POSiR od dnia 28 grudnia 2020 do 31 stycznia 2021 będą nieczynne. Kursy nauki, doskonalenia pływania i inne zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone na pływalniach Atlantis, Chwiałka i Rataje zostają przesunięte na okres, w którym przepisy umożliwią ich kontynuację. Jedyny wyjątek stanowi działalność z uczestnictwem we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Lodowiska

Lodowisko Malta będzie nieczynne. Z Lodowiska Chwiałka będą mogły korzystać wyłącznie podmioty uczestniczące we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub uprawiające sport w ramach ligi zawodowej. W terminie od 28 grudnia 2020 do 31 stycznia 2021 nie będzie ślizgawek dla publiczności, kursów nauki jazdy i pozostałych zajęć.

Korty tenisowe

W podanym okresie korty tenisowe POSiR nie będą czynne.

Boiska i hale sportowe

Obiekty na Golęcinie, Młodzieżowym Ośrodku Sportowym (Śródka), Chwiałce (hale sportowe) będą udostępniane wyłącznie podmiotom uczestniczącym we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub uprawiającym sport w ramach ligi zawodowej.

Pozostałe obiekty

Bowling - Oddział Rataje i Skatepark Wyspa na os. Piastowskim pozostają zamknięte.

Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Mamy nadzieję, że wkrótce znów spotkamy się na obiektach POSiR.

sieci społecznościowe