Eliza Wróblewska Młodzieżową Mistrzynią Polski

8 osobowa reprezentacja Power Duck Akademia Judo pod okiem trenera Radosława Miśkiewicza wzięła udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które w sobotę 28 listopada odbyły się w Józefowie (województwo mazowieckie).

Eliza Wróblewska na podmium z trenerem - grafika artykułu
Eliza Wróblewska

W zawodach po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Eliza Wróblewska, która wygrała 3 walki, na dodatek wszystkie przed czasem. Poznańska zawodniczka tym samym stanęła na najwyższym podium zdobywając Młodzieżowe Mistrzostwo Polski w kategorii wagowej 70kg. Drugie miejsce w kategorii 52 kg wywalczyła Izabella Olejnik, a na najniższym stopniu podium w tej kategorii stanęła Laura Wróblewska

Piąte miejsca w swoich kategoriach zajęli: Vladyslav Bashchuk, Arkadiusz Bartkiewicz i Vanessa Machnicka. W zawodach wystartowały również: Anna Nowak oraz Adrianna Chojnacka.