Moc atrakcji w ramach nocnej edycji Posnania Bike Parade

W sobotę 15 czerwca odbędzie się wyjątkowa, piąta edycja Posnania Bike Parade. W tym roku rowerzyści na ulice Poznania wyjadą pod osłoną nocy i rozświetlą miasto feerią neonowych kolorów. Wszystko pod hasłem Posnania Bike Parade - Nocna Jazda. Atrakcje towarzyszące paradzie rozpoczną się już od godziny 17:00, godzinę później o 18:00 odbędzie się koncert Finalistów THE VOICE OF POLAND, przejazd o 21:30- zapisy na stronie: www.posnaniabikeparade.pl

.
Posnania Bike Parade

Posnania Bike Parade to wielkie, kolorowe święto wszystkich rowerzystów, które na stałe wpisało się już w kalendarz sportowych imprez Poznania. Tegoroczna, piąta edycja wystartuje i zakończy się bezpośrednio pod wejściem do Posnanii. Pierwsze 1000 osób, które zarejestruje się na stronie www.posnaniabikeparade.pl lub na miejscu startu, otrzyma atrakcyjny pakiet startowy, w skład którego wchodzą neonowe dodatki i ubrania. To m.in. dzięki nim rozświetlą oni Poznań.

To nie koniec atrakcji - na miejscu będzie można znakować rowery, uczestniczyć w ciekawych animacjach a przede wszystkim finałowo przejechać prawie 9 km ulicami Poznania.

Specjalne przygotowania do nocnego przyjazdu rozpoczną się już o godzinie 17:00. Posnania zaprosi wtedy uczestników i poznaniaków na rodzinny piknik i wspólne przygotowywanie jednośladów. Przystrajanie rowerów, malowanie kasków, twarzy oraz wspólna rozgrzewka - to wszystko czekać będzie na piknikujących.

Na terenie Posnanii staną food trucki, w których będzie można spróbować różnorodnych smakołyków. O dobry humor najmłodszych zatroszczą się animatorzy, którzy zaproponują specjalne zabawy.  To nie wszystko - w ramach przygotowań do przejazdu uczestnicy rozgrzeją się podczas koncertu Finalistów The Voice of Poland. Wystąpią: Marcin Czyżewski, Aro Kłusowski, Mateusz Grędziński, Olga Barej, Magdalena Tul. Wszystko w akompaniamencie dynamicznego zespołu. Finaliści zaprezentują zarówno przeboje zagraniczne, jak i polskie. To będzie dobry wstęp do nocnej jazdy ulicami Poznania.

Posnania Bike Parade  - Nocna Jazda to okazja nie tylko do wspólnego przejazdu ulicami Poznania, ale także do zwrócenia uwagi na alternatywne możliwości przemieszczania się po mieście w duchu ekologii i dbania o własną formę. Poznań stawia na rowery, co potwierdził sam Pan Prezydent Jacek Jaśkowiak obejmując imprezę honorowym patronatem.