Power Duck Akademia Judo Drużynowym Mistrzem Polski Juniorów w Judo!

4 brązowe medale wywalczyli zawodnicy Power Duck Akademia Judo podczas indywidualnych oraz drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Judo, które w miniony weekend (6-8 marca) odbyły się w Trzebnicy.

. - grafika artykułu
zdj. Power Duck Akademia Judo

Warto podkreślić, że były to najważniejsze zawody dla tej grupy wiekowej w tym roku. Prawo startu mieli zawodnicy urodzeni w latach 2000-2002. Akademię reprezentowało 8 zawodników, z czego 6 jest najmłodszym rocznikiem kategorii Junior, a dwójka to "weterani". Brązowe medale wywalczyli: Olga Jarmuż (52kg), Natalia Nowaczyk (78kg), Agatka Szafran (63kg), Kacper Kubiak (90kg). Tuż za podium uplasowała się Natalia Stokłosa 48kg. Dobre walki stoczyli również Filip Kubiak (73 kg) oraz Piotr Muszyński i Kamil Szymanowski (81 kg). Zawodnicy wykazali się nie tylko wolą walki ale również niezwykłą determinacją. Dorobek medalowy sprawił, że poznański zespół prowadzony przez Mirosława Wolszczaka i Radosława Miśkiewicza wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów.