Poznań z nagrodą "Miasto Sportu"!

19 i 20 października w Warszawie odbyło się jedno z ważniejszych wydarzeń branży sportowej w Polsce - Forum Sportu i Biznesu Sportbiz 2021.

Forum Sportu i Biznesu Sportbiz 2021 - grafika artykułu
Forum Sportu i Biznesu Sportbiz 2021

Tegoroczna edycja Forum Sportu i Biznesu Sportbiz była już 19-stą. Podczas pierwszego dnia wydarzenia uczestnicy mogli wziąć udział w konferencji, targach Sportbiz Expo oraz wieczorze branżowym.

Drugi dzień przyjął formę warsztatów prowadzonych przez wykwalifikowanych szkoleniowców. Forum zwieńczyła uroczysta XVII Gala Sportu i Biznesu, podczas której wyłoniono laueratów w 13 kategoriach. Tegoroczna edycja była inna od poprzednich, ponieważ nagrody przyznawano za okres dwuletni: 2020-2021.

Wyboru zwycięzców dokonuje Kapituła Statuetek, która składa się z branżowych ekspertów, którzy posiadają doświadczenie oraz wiedzę w tematyce sportu i biznesu sportowego.

Miasto Poznań zajęło I miejsce w kategorii "Miasto Sportu". Statuetkę w imieniu władz miasta odebrała Dyrektor Wydziału Sportu dr Ewa Bąk.

Kategoria "Miasto Sportu" zadebiutowała podczas Forum Sportbiz w 2009 roku. To trzeci raz kiedy Poznań zostaje laureatem tej nagrody - wcześniej w 2010 oraz 2018.

sieci społecznościowe