Poznańska inauguracja sezonu żużlowego już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia o godzinie 15.45 żużlowcy POWER DUCK IVESTON PSŻ POZNAŃ podejmą na inaugurację drugoligowych rozgrywek na golęcińskim stadionie ekipę ZOOLeszcz Polonię Bydgoszcz. Emocji na pewno nie zabraknie! Jednym z najważniejszych Partnerów poznańskiego żużla jest Miasto Poznań.

.
POWER DUCK IVESTON PSŻ POZNAŃ

Dla poznańskiego klubu to trzeci sezon w 2. Lidze Żużlowej. Po miejscach 3-4 w 2017 rok i piątej pozycji w ubiegłym sezonie, podopieczni trenera Tomasza Bajerskiego mają o wiele bardziej ambitne plany. Zespół został przez sezonem gruntownie przebudowany. Z czarnym skorpionem na plastronie starować będą m.in. Marcin Nowak i Eduard Krcmar, którzy zasilili szeregi klubu ze stolicy Wielkopolski, przechodząc z pierwszoligowca z Gniezna. Nową postacią jest również częstochowianin Damian Dróżdż, który występować będzie w Poznaniu jako tzw. "gość". Trzon drużyny z całą pewnością stanowić będą liderzy z zeszłego sezonu - Francuz David Bellego, Rosjanin Vladimir Borodulin oraz kapitan "Skorpionów", Marcel Kajzer. Spore zmiany zaszły również w formacji juniorskiej. Do Marka Lutowicza dołączył wypożyczony z klubu spod Jasnej Góry, Adrian Woźniak oraz bracia Michał i Bartosz Curzytek, którzy w środowisku uważani są za spore talenty.

W ocenie fachowców poznańska drużyna jest jednym z faworytów rozgrywek II ligi żużlowej.  Pierwsza golęcińska potyczka poznaniaków może już dać wiele odpowiedzi, co do przedsezonowych oczekiwań wielu fanów "czarnego sportu".

Zachęcamy do zakupy wejściówek za pośrednictwem Internetu: https://bilety.pszpoznan.com.pl/

Więcej informacji na: www.pszpoznan.com.pl