Preferencyjne ceny zapisów do Akademii Pływania POSiR

Od 1 do 21 sierpnia można zapisywać się na zajęcia z Akademii Pływania POSiR dla dzieci i dorosłych w przedsprzedażowej cenie obowiązującej w poprzednim sezonie. W późniejszym terminie na zajęcia startujące od września wprowadzony zostanie nowy cennik.

Akademia Pływania POSiR - grafika artykułu
Akademia Pływania POSiR

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji w ramach własnej Akademii Pływania prowadzą różnorodne zajęcia, dedykowane każdej grupie wiekowej oraz osobom o różnym stopniu zaawansowania umiejętności pływackich. To przede wszystkim zajęcia pływackie dla osób początkujących, tych bardzo pewnie czujących się w wodzie, ale także treningi dla osób z niepełnosprawnościami, seniorów, czy też aqua fitness. W ramach Akademii Pływania POSiR do swoich zawodów mogą przygotowywać się również triathloniści.

Zajęcia w ramach Akademii Pływania POSiR odbywają się na 4 poznańskich pływalniach krytych. zlokalizowanych w różnych częściach Poznania. Są to pływalnie na Ratajach, na os. Piastowskim 55a, Winogradach (os. Zwycięstwa 124), w Atlantisie na os. Batorego 101, ale też na Chwiałce przy ul. Spychalskiego 34. Rejestracja na zajęcia odbywa się w kasie każdej z wymienionych pływalni. Z szerszymi informacjami można się zapoznawać poprzez bezpośredni kontakt z administracją każdego obiektu, a także na dedykowanej podstronie na witrynie POSiR-u https://posir.poznan.pl/oferta/akademia-plywania-posir.

sieci społecznościowe