Rusza Lodowisko Malta

W środę 18 listopada startuje Lodowisko Malta. Sezonowy obiekt jak co roku stanął w okolicach startu Toru Regatowego Malta przy ul. Jana Pawła II. Od niedzieli do czwartku będzie on czynny w godz  8:00 do 22:00, a w piątki i soboty o godzinę dłużej, czyli do 23:00.

osoby jeżdzące na łyżwach na lodowisku - grafika artykułu
Lodowisko POSiR Malta, zdj. Bernard Guziałek

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 to koszt 8 zł za bilet normalny i 6 zł za bilet ulgowy. Po 15:30 ceny nieznacznie rosną (10 zł bilet normalny i 8 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 13 złotych (normalny) i 10 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów.

Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina lub foki. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

W piątki i soboty jazdę na łyżwach umili specjalnie dobrana muzyka i kolorowe oświetlenie lodowiska.

Przed wejściem na obiekt obowiązuje dezynfekcja dłoni. W przestrzeniach poza taflą lodowiska obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa. Jazda na lodzie może się odbywać bez maseczki. Sprzęt wypożyczany na lodowisku jest dezynfekowany po każdym użyciu. Zwracamy uwagę na zachowanie dystansu społecznego. Przed kasą lodowiska pojawią się linie wyznaczające odstęp, a w szatni będzie udostępniana co druga szafka.

sieci społecznościowe