STRZELECTWO - treningi dla dzieci i młodzieży w Poznaniu

Strzelecki Klub Sportowy "Dwór Grunwaldzki" prowadzi nieustanny nabór. Na swoje zajęcia zaprasza szczególnie dziewczyny i chłopców szkół podstawowych. Treningi pod okiem doświadczonych trenerów odbywają się na strzelnicy przy ul. Grunwaldzkiej 3, a wkrótce także w nowej lokalizacji, która mieścić się będzie w Centrum Pozarządowych Organizacji Sportowych przy ul. Starołęckiej 36.

.
zdj. Strzelecki Klub Sportowy "Dwór Grunwaldzki"

Chętni do udziału w treningach, przed przybyciem, proszeni są o kontakt telefoniczny z trenerem Przemysławem Szemrajem (nr tel. 515 710 608).

Szczegóły dotyczące klubu i treningów oraz aktualności z działalności klubu znajdują się na stronie internetowej: www.dwor-grunwaldzki.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/DworGrunwaldzkiPoznan/

Strzelecki Klub Sportowy "Dwór Grunwaldzki" i jego zawodnicy mają na swoim koncie już sporo osiągnięć. W trackie minionych wakacji zawodnicy Dworu po intensywnym obozie startowali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Zielonej Górze. Na trzecim stopniu podium w tych zawodach stanął Stanisław Kozłowski. Stasiu uprawia strzelectwo od 3 lat i jest także członkiem Kadry Narodowej juniorów, dzięki czemu stawiał już pierwsze kroki na zawodach międzynarodowych.

Warto wspomnieć także o dziewczynach z Dworu: Julita Borek brązowa medalistka Mistrzostw Polski 2018, startowała w lipcu w Uniwersjadzie w Neapolu, a w sierpniu w Mistrzostwach Polski zajęła 4. miejsce, zabrakło tylko jedno trafienie do medalu.

Jej młodsza koleżanka Dominika Borsuk startowała w tym czasie w zawodach Pucharu Świata juniorów w niemieckim Suhl, a aktualnie przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Europy w strzelaniach z broni palnej, które odbędą się niebawem w Bolonii.