UAM zaprasza na studia!!!

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (KU AZS UAM Poznań) serdecznie zaprasza wszystkie chętne dziewczyny do kontynuowania nauki oraz przygody z piłką nożną, futsalem i beach soccerem.

.
UAM Poznań

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to jedna z najlepszych i największych Uczelni w Polsce, a Poznań to wspaniałe miasto do życia. Uczelnia w swojej ofercie ma wiele bardzo ciekawych kierunków na 20 wydziałach. Już od paru lat na UAM funkcjonują kierunki bardzo blisko związane ze sportem i rekreacją ruchową. Od 2003 roku na Uniwersytecie działa i bardzo prężnie się rozwija sekcja piłki nożnej kobiet, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w Ekstralidze futsalu, III lidze piłki nożnej, rozgrywkach akademickich futsalu i piłki nożnej (Mistrzostwa Polski i Wielkopolski) oraz w Mistrzostwach Polski Beach Soccer i wielu turniejach międzynarodowych. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza posiada wspaniałą bazę treningową, jedną z najlepszych w Polsce! Sekcja futsalu trenuje i rozgrywa mecze ligowe na przepięknej hali UAM, a do dyspozycji ma również basen, siłownię, salki do fitness, odnowę biologiczną i nowo powstałe pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej.

Ty również możesz kontynuować naukę na świetnej Uczelni i łączyć to z grą w piłkę nożną/futsalem/beach soccerem na najwyższym poziomie! Wystarczy tylko chcieć!!! Poznańska uczelnia stwarza świetna warunki do rozwoju sportowego jak i intelektualnego!!!

UAM Poznań stawia na sport!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!