Udane występy zawodników Akademii Judo

W miniony weekend zawodnicy PGE Akademii Judo z powodzeniem startowali w Same Judo Cup VI. Na podium stanęło 10 zawodników. Do dorobku medalowego klubu brąz Pucharu Europy dołożył również Nikodem Kubiak.

• 5 miejsce: Sergiusz Lonc

Dzięki osiągniętym wynikom klub PGE Akademia Judo zajął trzecie miejsce w ogólnym rankingu zawodów.

W miniony weekend reprezentanci klubu w składzie Agata Szafran, Monika Olejnik i Nikodem Kubiak rywalizowali również w Sarajevo Senior European Cup 2022. Brązowy medal wywalczył Nikodem Kubiak.

Szkolenie w PGE Akademii Judo Poznań odbywa się w ramach Młodzieżowych Centrów Sportu, które współfinansowane są ze środków Wydziału Sportu UMP.