Poznański zespół zwyciężył w Enactus Poland Competition

Studenckie Koło Naukowe "Enactus" Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu  z projektem "DiaBite" drugi raz z rzędu wygrało konkurs Enactus Poland Competition i będzie reprezentować Polskę na szczeblu międzynarodowym. Po ubiegłorocznym wyjeździe do Doliny Krzemowej w USA, tym razem z zespołami z innych krajów polscy studenci będą rywalizować w Holandii.

Poznański zespół zwyciężył w Enactus Poland Competition - grafika artykułu
Poznański zespół zwyciężył w Enactus Poland Competition

Projekt "DiaBite" to pomysł szybkich i zdrowych przekąsek dla osób zmagających się z cukrzycą i insulinoopornością. Mają one pomóc ograniczyć spożycie cukru. Jurorzy docenili biznesowy i prospołeczny charakter pomysłu oraz precyzję wykonania prezentacji.

W skład zwycięskiego zespołu wchodzą: Zuzanna Krzyżaniak, Magdalena Nowak, Tomasz Bałdyga, Julia Kłosowicz, Zuzanna Czeczot, Marcin Dziedziński, Aleksandra Hamrol, Szymon Witkowski, Bartosz Rybarski, Julia Kaźmierczak, Dorota Malicka, Paweł Oleszek, Marta Knysz, Martyna Nowacka, Jonasz Wesołek, Jędrzej Kaźmierczak, Dominika Kałek, Michalina Sawicka, Laura Wróblewska, Olga Słomińska, Julia Popławska, Katarzyna Maciejewska, Zuzanna Krok, Paulina Kędzierska, Anna Chorążak.

Opiekunowie naukowi SKN-u to dr Adam Weinert i dr Paweł Bartkowiak z Katedry Zarządzania Strategicznego UEP.

Projekt wspierany jest przez Fundację na rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów w Poznaniu i realizowany jest przy współpracy z studentami z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Zródło: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

sieci społecznościowe